• Detail firmy

TP-TEC s.r.o.

Základní popis

Recyklace plastu.

Adresa

Polní 687/44
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28050932

Výrobky, činnosti

Recyklace plastu

Kontaktní údaje

E-mail: podhrazka.i@tptec.cz

Kontaktní osoba

Ilona Podhrázká - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 734 725 527
E-mail: podhrazka.i@tptec.cz

Ing. Tomáš Podlena - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Ing. AntonínPodhrázký, Ph.D.
Brněnská 1038/57
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TECHNICPLAST s.r.o.

Specializujeme se na výrobu plastových dílů a komponentů od projektu až po realizaci. Zajišťujeme montáž plastových dílů i vstřikování plastů. Nabízíme plastové díly pro elektroprůmysl, foto stativy, automobilový, kosmetický, elektrotechnický, potravinářský i sportovní průmysl.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.