• Detail firmy

TORUS Pb s.r.o.

Základní popis

Společnost provádí veškeré stavební práce. Výstavba rodinných domů, zhotovení novostaveb a "domů na klíč". Fasády a kontaktní zateplovací systémy - zateplování fasádním polystyrenem a minerální vatou (jako kvalifikovaný dodavatel programu, atd...

Adresa

Husova 298
261 01 Příbram VI - Březové Hory

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27220982
DIČ:  CZ27220982
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výstavba rodinných domů, zhotovení novostaveb a "domů na klíč", fasády a kontaktní zateplovací systémy, opravy a zhotovení komunikací, opěrné zdi.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 630 370
Mobil: +420 777 866 803
Fax: +420 318 635 272
E-mail: toruspb@iol.cz
E-mail: jan.spryngl@seznam.cz
E-mail: toruspb@volny.cz
WWW: www.torus.cz

Kontaktní osoba

Jiří Špryngl - Jednatel

Mobil: +420 777 768 388

Ing. Jana Šprynglová - Jednatel

Jan Špryngl - Jednatel

Další firmy v oboru

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.