• Detail firmy

TORQUE, s.r.o.

Základní popis

řešení v oblasti zatahování šroubových spojů, vybavení kalibračních laboratoří pro kalibraci momentových klíčů a zatahovacího nářadí, jednoúčelové stroje pro samostatné nasazení nebo vestavbu do automatických montážních linek

Adresa

Leontiny Mašínové 4
507 81 Lázně Bělohrad

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  275 39 814

Výrobky, činnosti

Kalibrace měřidel a výroba jednoúčelových strojů

Provoz laboratoře se zaměřením na kalibraci měřidel momentu síly. Výroba jednoúčelových strojů a vybavení kalibračních laboratoří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 793 001
E-mail: info@torque-systems.cz
WWW: www.torque-systems.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Mitlener - Jednatel

Další firmy v oboru

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.