• Detail firmy

TORIO PLUS, spol. s.r.o.

Základní popis

Firma TORIO PLUS, spol. s r.o. se již 17 let specializuje na velkoobchodní prodej homologovaných a kvalitních autožárovek a autopříslušenství. Jsme výhradním dovozcem britské značky Elta Lighting a Lucas Electrical.

Adresa

Štúrova 1307/4
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48034321
DIČ:  CZ48034321
Rok založení:  1992
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Sortiment:

autožárovky, pojistky, majáky, světla, DRL světla na denní svícení, kabely, spotřební baterie, bezpečnostní vesty, autolékárničky, servisní krabičky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 721 410
E-mail: torioplus@torioplus.cz
WWW: www.torioplus.cz

Kontaktní osoba

PAVEL KOLÁTOR - Jednatel

Mobil: +420 731 489 195

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.