• Detail firmy

TOREZA s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže ocelových konstrukcí, zámečnické práce, montáže rozvodů kabelové TV a STA, datových sítí či protipožární nástřiky.

Adresa

Rezlerova 291
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27234649
DIČ:  CZ27234649

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Montáže ocelových konstrukcí, zámečnické práce, montáže rozvodů kabelové TV a STA, datových sítí či protipožární nástřiky.

Kontaktní údaje

Telefon: www. tor eza .cz
Mobil: +420 602 337 984
E-mail: toreza@toreza.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Tomiška - Jednatel

Pobočky

Vlastimil Tomiška
Rezlerova 291
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.