• Detail firmy

Topstein s.r.o.

Základní popis

Kvalitní střešní břidlice TROPPA. Břidlicové střechy, obklady a dlažby, břidlicové velkoformátové desky, opracování břidlice. Výrobky z přírodního kamene, skládané kamenné obklady HARTTA. Znalecké posudky kvality kamene, specializace na břidlici.

Adresa

Moravské náměstí 629/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29240565
DIČ:  CZ29240565

Výrobky, činnosti

Břidlicové střechy, obklady a dlažby

břidlicové velkoformátové desky, opracování břidlice. Výrobky z přírodního kamene, skládané kamenné obklady HARTTA.

Kontaktní údaje

E-mail: info@topstein.com
WWW: www.topstein.com

Kontaktní osoba

Jiří Kocur - Jednatel

Telefon: +420 722 944 071
E-mail: info@topstein.com

Ing. Petr Strohalm, Ph.D - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.