• Detail firmy

TOPSERVIS Hořice s.r.o.

Základní popis

Zajištění povrchových úprav a zušlechťování kovů.

Adresa

Dobrá voda 210
507 73 Dobrá Voda u Hořic

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26003503

Výrobky, činnosti

Zajištění povrchových úprav a zušlechťování kovů.

Kontaktní údaje

Telefon: 493 699 817
E-mail: info@tsho.cz
WWW: www.tsho.cz

Kontaktní osoba

Jiří Trkal - Prokurista

Mobil: 777 153 610
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

METALKOV, spol. s r. o.

Nabízíme služby v oblasti antikorozních povrchových úprav ocelových konstrukcí a technologických dílců pro různá odvětví. Realizujeme tryskání ocelových konstrukcí, antikorozní metalizace, průmyslové lakování, žárové i odstředivé zinkování či zinkování nástřikem, služby korozního inženýrství apod. Provozujeme také sklad technických plynů. Povrchově upravené kovy jsme schopni Vám i dopravit.

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.