• Detail firmy

TOPS, s.r.o.

Základní popis

Kompletní realizace staveb bytové, občanské a průmyslové výstavby, staveb inženýrského charakteru a provádění železobetonových monolitických konstrukcí.

Adresa

Fügnerovo nábřeží 2506
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49450468
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.

Kompletní realizace staveb bytové,občanské a průmyslové výstavby,staveb inženýrského charakteru a provádění železobetonových monolitických konstrukcí.

Kontaktní osoba

Zdeněk Nádeníček - Jednatel

Telefon: 577 211 103
Fax: 577 211 170
E-mail: tops@tops-zlin.cz
WWW: www.tops-zlin.cz

Ing. Radomír Hudec - Jednatel

Další firmy v oboru

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.