• Detail firmy

TOPMART Business Group s.r.o.

Základní popis

TOPMART Business Group - import export, zprostředkování obchodu a služeb b2b i b2c, komodity, obchodní zastoupení, průzkum trhu, outsourcing, marketing

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24158551
DIČ:  CZ24158551
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

TOPMART Business Group

import export, zprostředkování obchodu a služeb b2b i b2c, komodity, obchodní zastoupení, průzkum trhu, outsourcing, marketing

Kontaktní údaje

E-mail: info@topmart.cz
WWW: www.topmart.cz

Kontaktní osoba

Nikola Pátek - Jednatel

Telefon: 774 422 434
E-mail: info@topmart.cz
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.