• Detail firmy

Topič s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž ústředního vytápění,Dodávka a montáž plynoinstalace,Dodávku a montáž vodoinstalace,Dodávku a montáž kanalizace,Realizace koupelen,Projektová a poradenská činnost

Adresa

Roštění 101
768 43 Kostelec u Holešova

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26947684
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž ústředního vytápění

*rozvody v průmyslových objektech*kotelny,výměníkové stanice*rozvody v rodinných domcích*podlahové vytápění*projektová dokumentace

Kontaktní osoba

Ivan Topič - Jednatel

Mobil: 603 823 029
E-mail: ivan@vodotopo.cz

Helena Topičová - Jednatel

Mobil: 604 243 549
E-mail: helena@vodotopo.cz
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.