• Detail firmy

top training, s.r.o.

Základní popis

Pořádáme kurzy pro firmy, instituce a odbornou veřejnost. Zajišťujeme specializované výukové materiály, jazykový audit, příprava testů a testování. Studijní programy, metodika odborná výuka, specializované semináře, příprava na mezinárodní zkoušky.

Adresa

Šrobárova 1838/36
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27574342

Výrobky, činnosti

Pořádáme kurzy pro firmy,

instituce a odbornou veřejnost. Zajišťujeme specializované výukové materiály, jazykový audit, příprava testů a testování. Studijní programy, metodika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 220 011
E-mail: top@toptraining.cz
WWW: www.toptraining.cz

Kontaktní osoba

Miriam Plišková - Jednatel

Radmil Kasal - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.