• Detail firmy

TOP PRODUCTS, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme francouzská vína a delikatesy - kachní a husí játra, sýry, paštiky a bio kosmetiku, dárky pro firmy, dárkové koše a jiné.

Adresa

náměstí Republiky 1/650
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24297518
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

Prodáváme francouzská vína a delikatesy - kachní a husí játra, sýry, paštiky a bio kosmetiku, dárky pro firmy, dárkové koše a jiné.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 368 662
E-mail: pragpass@gmail.com
WWW: www.francie-vino-delikatesy.cz

Kontaktní osoba

Ivana Caleca - Jednatel

Další firmy v oboru

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.