• Detail firmy

TOP MUSIC s.r.o.

Základní popis

Obchod s hudebními nosiči a hudebními nástroji

Adresa

Tř. Osvobození 314
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27072983
DIČ:  CZ 27072983
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Obchod s hudebními nosiči a hudebními nástroji

Kontaktní údaje

Fax: 318 623 867
E-mail: t.m.hudebniny@volny.cz
WWW: www.hudebniny.cz

Kontaktní osoba

Petr Zelenka - Jednatel

Telefon: 318 623 867
E-mail: t.m.hudebniny@volny.cz

Alice Zelenková

Telefon: +420 318 623 867

Jana Hutyrová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.