• Detail firmy

TOP lektoři.cz s.r.o

Základní popis

Společnost, která zajistí jednodenní školení, rekvalifikační program či podporu pro Vaše vzdělávání z dotačních titulů. Disponujeme rozsáhlou sítí zkušených a námi PROVĚŘENÝCH LEKTORŮ.

Adresa

Vladimírova 233/12
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28882130
DIČ:  CZ28882130
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení

- manažerských dovedností, obchodních i osobnostních.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 407 043
E-mail: info@toplektori.cz
WWW: www.toplektori.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Olga Cechlová - Jednatel

Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.