• Detail firmy

TOP CON SERVIS s.r.o.

Základní popis

TOP CON SERVIS s.r.o., projekční kanceláře pro mostní a inženýrské stavby

Adresa

Varšavská 249/30
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45274983

Výrobky, činnosti

Konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 021 743
Telefon: +420 284 021 741
Telefon: +420 284 021 745
Telefon: +420 284 021 742
E-mail: stiebitz@topcon.cz
E-mail: topcon@topcon.cz
WWW: www.topcon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alexandr Kurz - Jednatel

Ing. Václav Polák - Jednatel

Ing. Libor Marek - Jednatel

ing. Karel Stiebitz - Jednatel, Ředitel

Další firmy v oboru

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.