• Detail firmy

Top Class Cars, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dovoz a prodej nových a ojetých luxusních vozů pocházejících ze států EU. Zákazníkům poskytujeme řadu dalších služeb zahrnujících pojištění, leasing, financování, prodej a montáž autopříslušenství včetně zprostředkování servisu.

Adresa

Litoměřická 833/19c
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28471016

Výrobky, činnosti

dovoz a prodej nových a ojetých luxusních vozů

Kontaktní údaje

Fax: 286 580 852
E-mail: info@topclasscars.cz
WWW: www.topclasscars.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Machač - Jednatel

Mobil: 776 777 769

Tomáš Vodseďálek - Jednatel

Mobil: 608 339 909

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz