• Detail firmy

Tompora s.r.o.

Základní popis

Stavby rodinných domů na klíč, terénní úpravy, základové desky, zateplování budov, fasády, omítky, elektroinstalace, zámkové dlažby, obkladačské práce, demolice, zajištění hypotéky úvěru, instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce bytových jader.

Adresa

Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24658961

Výrobky, činnosti

Stavby rodinných domů na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: tompora@email.cz
WWW: tompora.firemni-web.cz/tompora/

Kontaktní osoba

Daniel Eder - Jednatel

Telefon: +420 481 448 837
E-mail: tompora@email.cz
Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.