• Detail firmy

TOMONT, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavební činnosti, rekonstrukce bytů, zateplování domů, fasád, dodávky a výměn oken, truhlářských prací a zakázkové výroby nábytku.

Adresa

Krkonošská 1623/12
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26494884

Výrobky, činnosti

Nabídka stavební činnosti, rekonstrukce bytů.

Zateplování domů, fasád, dodávky a výměn oken, truhlářských prací a zakázkové výroby nábytku.

Kontaktní osoba

Karel Tomka - Jednatel

Telefon: 222 716 945
Mobil: 777 298 556
E-mail: truhlarstvi@post.cz
WWW: www.tomont.cz
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.