• Detail firmy

TOMI GROUP CZ - building equipment, s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se rozvody vody, páry, plynu, tlakového vzduchu a tepla v průmyslových areálech, halách a budovách občanského vybavení. Jejich servisem i inženýrskou a projekční, dodavatelskou činností.

Adresa

Výstavní 1928/9
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28566645
DIČ:  CZ28566645
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inženýrská a projekční činnost

- zpracování studií, projektů a rozpočtů, včetně ekonomického zhodnocení veškerých připravovaných projektů, výkon autorského dozoru, kalkul. rozpočty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 249 711
E-mail: podatelna@tomigroup.cz

Kontaktní osoba

Eva Vilhanová - Jednatel

Mobil: +420 737 249 717
E-mail: eva.vilhanova@tomigroup.cz

Radomír Vilhan - Jednatel

Mobil: +420 737 249 711
E-mail: radomir.vilhan@tomigroup.cz
Další firmy v oboru

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.