• Detail firmy

Tomeš Petr, Ing.

Základní popis

Firma nabízí projekční práce všeho druhu na počítači, stavby na klíč, stavební dozory, inženýrská činnost ve stavebnictví ( zajištění stavebního povolení ), odborná poradna.

Adresa

Nováčkova 378/3
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14581213
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Inženýring v pozemním stavitelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 611 101
Fax: +420 596 621 586
E-mail: tomesp@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Tomeš - Majitel

Mobil: +420 604 580 959
E-mail: tomesp@volny.cz
WWW: www.levnedomy-ned.cz/
Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.