• Detail firmy

TOMEPOL s.r.o.

Základní popis

Infračervené topné panely HOMEHEAT nabízí jedinečnou možnost úspory elektrické energie. Topte levně s infra panely a k tomu si vytvořte designově dokonalý topný obraz.

Adresa

Přepeře 162
512 61 Přepeře

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28846494
DIČ:  CZ28846494
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Infra panel homeheat

Novinka na trhu. Revoluční způsob topení levně! Infrapanely nabízí úsporné vytápění domů, bytů nebo kanceláří.

Kontaktní údaje

E-mail: info@homeheat.cz
WWW: www.homeheat.cz

Kontaktní osoba

Luboš Tomešek - Jednatel

Mobil: +420 723 952 787
E-mail: info@homeheat.cz
Další firmy v oboru

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.