• Detail firmy

TOMEK, spol. s r.o.

Základní popis

konzervárna-výroba konzervovaných potravin

Adresa

Tovární 112/17
664 64 Dolní Kounice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46345302

Výrobky, činnosti

konzervárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 421 517
E-mail: tomek.dk@volny.cz
WWW: www.almara.cz/tomek

Kontaktní osoba

Ludvík Tomek - Jednatel

Mobil: +420 603 887 843

Jitka Tomková - Jednatel

Martin Tomek

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

DK MASS s.r.o

Produkujeme amarantový, brutnákový a chia olej, bezlepkové pečivo a bezlepkové cereálie a müsli. Vyberte si v e-shopu nebo nás navštivte v kamenné prodejně, která se nachází v Brně - Žebětíne. Nabízíme rovněž možnost dopravy zboží po Brně - pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PETR HRDLIČKA - SÝRY

Prodáváme kvalitní sýry balené i krájené. Kromě klasického prodeje sýrů, mléčných výrobků, lahůdek, raw tyčinek a dalšího zboží, prodáváme dárkové balíčky. Můžete si vybrat již z hotových balíčků nebo Vám jej připravíme dle Vašeho přání a v požadované ceně. Veškeré zboží pečlivě vybíráme, abychom mohli nabízet jen prvotřídní a kvalitní zboží. Vybrané produkty rádi dovezeme.