• Detail firmy

Tomeček Bau s. r. o.

Základní popis

Firma se zaměřuje na provádění staveb rodinných domů, projekční činnost a v neposlední řadě rekonstrukcemi. Zajistí stavební dozor, přípravu staveb, projektovou dokumentaci i komunikaci s úřady.

Adresa

Ostravice 504
739 14 Ostravice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65141776
DIČ:  CZ65141776
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- provádění staveb rodinných domů, rekonstrukcí rekreačních objektů (např. hotely, rekreační chaty, lázeňská střediska), atd...

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Tomeček - Jednatel

Mobil: +420 603 462 090
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.