• Detail firmy

Tomato Laboratories s.r.o.

Základní popis

Jsme odborníky v oblastech návrhů digitálních produktů a uživatelské přístupnosti, grafiky, vývoje pro mobilní zařízení a mobilní reklamy.

Adresa

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02772329

Výrobky, činnosti

Vývoj mobilních aplikací na zakázku

Jsme profesionálové ve vývoji mobilních aplikací. Milujeme moderní design a náš tým překypuje tvůrčí silou. Provedeme vás celým procesem návrhu a tvorby aplikace až k úspěšnému umístění do AppStore.

Kontaktní údaje

E-mail: tomas.zempliner@crazytomato.com
WWW: www.crazytomato.com

Kontaktní osoba

Tomáš Zempliner

Mobil: +420 603 113 333
E-mail: tomas.zempliner@crazytomato.com

MICHAL KOMÁR - Jednatel

Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.