• Detail firmy

Tomasz Robert Witkowski

Základní popis

Elektrické lanové kladkostroje - PODEMCRANE Náhradní díly ke kladkostrojům starého typu T... - NOVÉ Elektrické řetězové kladkostroje bulharské s nosností Q-250 kg, 500 kg, 1000 kg Kladkostroje Yale.

Adresa

Švabinského 1700/4
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87476002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme elektrické lanové kladkostroje

a náhradní díly ke kladkostrojům.

Kontaktní údaje

E-mail: sevtech@sevtech.eu
WWW: sevtech.eu

Kontaktní osoba

Tomasz Robert Witkowski - Majitel

Mobil: +420 774 932 177
E-mail: sevtech@sevtech.eu
Další firmy v oboru

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.