• Detail firmy

Tomasz Kluz

Základní popis

Zajišťujeme polsko-českou obchodní spolupráci,s důrazem na pomoc polským a českým firmám,které mají zájem o expanzi na sousední trh.Nabízíme pomoc s navázáním nebo rozšířením stávající obchodní spolupráce s obchodními partnery, firmami, velkoobchody.

Adresa

Havlíčkova 186/4
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75337631
DIČ:  CZ8211014933
  • Služby

Výrobky, činnosti

Seznam polských / českých firem

a obchodních partnerů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@plcztrade.cz
WWW: www.plcztrade.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomasz Kluz - Obchodní ředitel

Telefon: +420 558 712 082
E-mail: info@plcztrade.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.