• Detail firmy

Tomáš Žydel

Základní popis

Finanční poradenství. Užitečné rady a tipy pro Vaše peníze. Poradenství zorientace na finačním trhu jak e-mailem, poradnou tak i osobně.

Adresa

tř. gen. Janouška 9
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88240568
Rok založení:  2011
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poradce v oblasti financí, a to jak investování, finančním trhu, úvěrech, investování, pojištění i v nemovitostech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 563 744
E-mail: tomas.zydel@fincentrum.com
WWW: tomaszydel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Žydel - Jednatel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu