• Detail firmy

Tomáš Zika

Základní popis

Provádíme tesařské a pokrývačské práce. Celkové či částečné rekonstrukce střech a tesařských konstrukcí,montáž střešních oken, izolace nad a mezi krovy. Zajistime eko-likvidaci Vašeho nebezpečného odpadu a dodavku nového materiálu. Střechy na klíč

Adresa

Kpt.Stránského 962
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88311562
DIČ:  cz8303040592

Výrobky, činnosti

Tesařské a pokrývačské práce

Kontaktní údaje

E-mail: tomczika@gmail.com

Kontaktní osoba

Tomáš Zika - Majitel

Telefon: 774 613 981
E-mail: tomczika@gmail.com
Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!