• Detail firmy

Tomáš Zeman

Základní popis

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem pravých sladkovodních kultivovaných perel. Nabízíme perlové náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěšky i perlové sety.

Adresa

Akátová 446/24
641 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87748223

Výrobky, činnosti

Perly

Kontaktní údaje

E-mail: info@svetperel.cz
WWW: www.svetperel.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Zeman

Telefon: 608 622 227
E-mail: info@svetperel.cz
Další firmy v oboru

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.