• Detail firmy

Tomáš Zavřel

Základní popis

Výhradní dovozce pitbiků Stomp Racing pro ČR a SR. Nabízíme kvalitní sportovní a užitkové čtyřkolky zn. E-TON, JourneyMan, Access motor, TGB, Adly moto, New Force, Cectek, Gamax, Suzuki, Yamaha. Prodej příslušenství.

Adresa

Kolšov 40
788 21 Kolšov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73234478

Výrobky, činnosti

Pitbiky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 409 669
E-mail: zavreltomas@seznam.cz
WWW: www.tomanon.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Zavřel - Majitel

Mobil: +420 731 620 948

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobeny s plnou péči a odhodlání. Máme zaměstnanců kvalifikovaných pracovníků, kteří vložili své srdce při výrobě jízdních kol. Máme širokou škálu modelů, barev a designu kola. Zveme vás seznámit s nabídkou.