• Detail firmy

Tomáš Vopálenský

Základní popis

Prodej, servis a montáž elektronických taxametrů. Dále kompletní vybavení vozů pro taxislužbu. Přední označení vozu TAXI aj.

Adresa

Novovysočanská 85/2a
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43730256

Výrobky, činnosti

taxametry

Kontaktní údaje

WWW: www.taxametr.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vopálenský - Majitel

Mobil: +420 776 658 714
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.