• Detail firmy

Tomáš Vondrášek

Základní popis

Zabýváme se internetovým prodejem produktů 3M a provádíme komplexní řešení v oblasti lepidel, lepicích pásek, suchých zipů atd.

Adresa

Vlkov 20
373 41 Vlkov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02739429
Rok založení:  2014

Výrobky, činnosti

Tmely a lepidla

Zabýváme se internetovým prodejem produktů 3M a provádíme komplexní řešení v oblasti lepidel, lepicích pásek, suchých zipů, ochranných folií, ochranných prostředků, reflexních materiálů, brusiv atd.

Kontaktní údaje

E-mail: slepto@slepto.cz
WWW: www.slepto.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vondrášek - Majitel

Mobil: +420 702 846 071
E-mail: slepto@slepto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.