• Detail firmy

Tomáš Vondrášek

Základní popis

Zabýváme se internetovým prodejem produktů 3M a provádíme komplexní řešení v oblasti lepidel, lepicích pásek, suchých zipů atd.

Adresa

Vlkov 20
373 41 Vlkov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02739429
Rok založení:  2014

Výrobky, činnosti

Tmely a lepidla

Zabýváme se internetovým prodejem produktů 3M a provádíme komplexní řešení v oblasti lepidel, lepicích pásek, suchých zipů, ochranných folií, ochranných prostředků, reflexních materiálů, brusiv atd.

Kontaktní údaje

E-mail: slepto@slepto.cz
WWW: www.slepto.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vondrášek - Majitel

Mobil: +420 702 846 071
E-mail: slepto@slepto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.