• Detail firmy

Tomáš Veselský

Základní popis

U suchého stavitelství, tedy například právě u sadrokartonových konstrukcí, je důležité použití kvalitních stavebních materiálů a oveřených postupů, které pak mohou naplnit očekávání zákazníka. Nejedná se jen o vzhled, ale také o tepelné vlastnosti

Adresa

Haškova 1269/16
591 01 Žďár nad Sázavou 6 - Přednádraží

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75635500

Výrobky, činnosti

sádrokartony

Kontaktní osoba

Tomáš Veselský - Jednatel

Mobil: 604 709 362
E-mail: tomas@sadrokartony.cz
WWW: www.sadrokartonyzdar.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.