• Detail firmy

Tomáš Vaňkát

Základní popis

Tvorba hlukových studií a hygienických zpráv, měření intenzity osvětlení v objektech. Vypracování systému kritických bodů ve stravovacích provozech.

Adresa

Vojnovičova 389/8
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74420364

Výrobky, činnosti

Tvorba hlukových studií a hygienických zpráv

měření intenzity osvětlení v objektech. Vypracování systému kritických bodů ve stravovacích provozech.

Kontaktní údaje

E-mail: hyeko@seznam.cz
WWW: www.hyeko.wz.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vaňkát - Majitel

Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.