• Detail firmy

Tomáš Vais

Základní popis

Detektivní Kancelář HK Vám nabízí služby v oblasti rodinné i firemní problematiky(nevěra, drogy, pátrání...). Vše samozřejmě s největší diskrétností.

Adresa

Horova 1348/35
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76163784
DIČ:  CZ76163784
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní kancelář

Služby v oblasti rodinné problematiky - odhalení nevěry, testy na drogy, testy DNA, pátrání po osobách, věcech atd. Firmám zajišťujeme - komplexní prověrku Vaši konkurence, správu pohledávek-vymáhání, ostrahu objektů, ozbrojený doprovod.

Kontaktní údaje

E-mail: vais@email.cz
WWW: www.detektivhk.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vais - Majitel

Mobil: +420 602 543 210
E-mail: vais@email.cz
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

MIWI-URMET Sp. z o.o.

MiWi-Urmet Sp. z oo je představitelem italské skupiny Urmet v Polsku. Naše firma byla založena v roce 1990. Pak jsme dali své první kroky na trhu telefonů. Ale nejsou omezeny, abychom se tohoto odvětví. Naše nabídka v průběhu doby rozšířena také o výrobky CCTV, zabezpečovacích systémů, řízení přístupu, požární poplach a automatických závor, oken a dveří.