• Detail firmy

Tomáš Teplý

Základní popis

rovádíme zateplování fasád kontaktním zateplovacím systémem, montáž oken a dveří, vnitřní a vnější strojní omítky a podlahy z litých anhydritových potěrů. Zajišťujeme prodej fasádních omítek a barev.

Adresa

U Vodojemu 1273/30
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74302892

Výrobky, činnosti

Provádíme zateplování fasád

Provádíme zateplování fasád kontaktním zateplovacím systémem, montáž oken a dveří, vnitřní a vnější strojní omítky a podlahy

Kontaktní osoba

Tomáš Teplý - Majitel

Telefon: +420 519 413 526
Mobil: +420 776 555 515
E-mail: info@fasady-tomas.cz
WWW: www.fasady-tomas.cz
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.