• Detail firmy

Tomáš Sychra

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem přístrojů a pomůcek pro akupunkturu a rehabilitaci. Vyrábíme EAV a EAD techniku pro akupunkturu lidí a koní.

Adresa

Kolínská 1962/3
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10138439
DIČ:  CZ480608183

Výrobky, činnosti

Přístroje a pomůcky pro akupunkturu a rehabilitaci

Kontaktní osoba

Tomáš Sychra - Majitel

Telefon: +420 267 312 400
Mobil: +420 603 245 117
E-mail: symed@symed.cz
WWW: www.symed.cz
WWW: www.tomsychra.com
Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.