• Detail firmy

Tomáš Svoboda

Základní popis

Zabýváme se návrhem designu a výrobou dřevěných dětských odstrkávadel a dřevěných pokladniček. Na jejich výrobu používáme pouze velmi kvalitní tuzemské dřevo. Hračky jsou odolné, bezpečné a zdravotně nezávadné.

Adresa

U pošty 1474/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12503380
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Návrhy a design dřevěných hraček

Provádíme kvalitní, odborné návrhy a design dřevěných hraček. Tématicky se zaměřujeme na pohyb a to v podobě různých druhů odstrkávadel. Dále nabízíme kasičky na spoření peněz. Při návrzích již dlouhodobě spolupracujeme s profesionálním výtvarníkem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 236 389
E-mail: tom.sv@tiscali.cz
WWW: www.tede.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svoboda - Majitel

Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.