• Detail firmy

Tomáš Stára

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních a instalatérských prací včetně revizí. Stavba a rekonstrukce bytů a budov, provádění obkladačských prací a montáží krbů.

Adresa

Osiková 2450/3
370 08 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71917969
DIČ:  CZ7905311293

Výrobky, činnosti

Nabídka elektroinstalačních a instalatérských

prací včetně revizí. Stavba a rekonstrukce bytů a budov, provádění obkladačských prací a montáží krbů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stara-tomas.cz
WWW: www.stara-tomas.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Stára - Majitel

Mobil: 604 558 917
Další firmy v oboru

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.