• Detail firmy

Tomáš Staněk

Základní popis

Naše firma se zabývá montážemi veškerých elektronických zařízení. Nabízíme veškeré služby a kvalitu provedené práce. Prioritou č.1 je pro nás spokojenost zákazníků.

Adresa

Všechovice 175
753 53 Všechovice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87739411

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Provádíme veškeré elektroinstalace. El. instalace domovní, panelových domů a strojů. Rozvodů zvonků, domácích telefonů, el. vrátných a el. zámků.

Kontaktní osoba

Tomáš Staněk - Majitel

Mobil: +420 774 054 050
E-mail: slelektroinstalace@gmail.com
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.