• Detail firmy

Tomáš Šmíd

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce budov, zemní i kamenické práce, terénní úpravy a výstavbu inženýrských sítí.

Adresa

Družstevní 693/47
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74247875

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 112 617
E-mail: stavby-smid@seznam.cz
WWW: www.stavby-smid.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Šmíd - Majitel

Mobil: +420 777 112 617
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.