• Detail firmy

Tomáš Smeták

Základní popis

Naše společnost je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa.

Adresa

Rebešovická 146/19
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01325337
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

TAXI po městě Brně i mimo Brno,transfery na letiště Brno, Wien, Praha, Ostrava,přeprava osob a drobných zásilek po ČR i zahraničí,přeprava osob na dovolenou k moři a na hory,přeprava osob pro cestovní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 605 922 646
E-mail: tsmetak@seznam.cz
WWW: www.smetakbus.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Smeták - Majitel

Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

EC Logistics, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a logistické služby. Disponujeme logistickým centrem v Brně, které je moderně vybaveno a schopno obstarat rozsáhlé zakázky. Zajišťujeme mezinárodní dopravu včetně vyřízení celních náležitostí.