• Detail firmy

Tomáš Smaha

Základní popis

Realizace podlahových nátěrů a stěrek, čárového bezpečnostního značení. Prodej stavební chemie Sika, elektrického nářadí včetně příslušenství.

Adresa

K Letišti 688
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71980164
DIČ:  CZ8109291982

Výrobky, činnosti

Realizace podlahových nátěrů a stěrek,

Realizace podlahových nátěrů a stěrek, čárového bezpečnostního značení. Prodej stavební chemie Sika, elektrického nářadí včetně příslušenství.

Kontaktní údaje

E-mail: s-trade@centrum.cz
WWW: www.s-trade.wbs.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Smaha - Majitel

Mobil: 739 280 576
Další firmy v oboru

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

Roman Podráský - malíř - natěrač

Zajišťuji malování bytových i nebytových prostor a komplexní natěračské práce - nátěry fasád, střech, oken a dveří, betonových a železných vazníků. Pokrývám celé jižní Čechy.

LIBERSKA DB Wioletta Liberska

Naše firma se zabývá malbou a lakování mokrým a písčitá. Kromě své nabídky, aby vám představit pískování a sklo-Wani ráfky a kola z lehkých slitin. Obě metody považujeme za nejúčinnější a bezpečné pro jejich pomocí jsme schopni malovat každý malý prostor k dispozici. Zveme každého, aby se seznámili s naší nabídkou.