• Detail firmy

Tomáš Sladký

Základní popis

Event marketing, plesy, svatby,firemní akce, road show, večírky, teambuilding, prezentace, semináře, kongresy, zábavné programy, promotion....

Adresa

K Lukám 235
330 01 Kyšice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73709492

Výrobky, činnosti

firemní akce, road show, večírky, teambuilding,

Kontaktní údaje

E-mail: info@tosproduction.cz
WWW: www.tosproduction.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Sladký - Majitel

Telefon: 604 271 222
E-mail: info@tosproduction.cz
Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.