• Detail firmy

Tomáš Skalický

Základní popis

Zabíváme se dodávkou, montáží a servisem elektr. zařízení, společných anténích a satelitnich systémů a kamerových systémů.

Adresa

K soutoku 312
517 22 Albrechtice nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41247264
DIČ:  CZ6304211782

Výrobky, činnosti

Televizní antny a rozvody, elektrospotřebiče

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 910 820
E-mail: tom.skal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Skalický - Majitel

Mobil: +420 604 910 820
E-mail: tom.skal@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.