• Detail firmy

Tomáš Scheinost

Základní popis

Zabýváme se chovem skotu, ovcí, koz a prasat. Prodáváme chlazená kuřata.

Adresa

Albrechtice 1
342 01 Albrechtice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73675725

Výrobky, činnosti

Ubytování a prodej kuřat a prasat

Kontaktní údaje

E-mail: scheinost.t@seznam.cz
WWW: www.zeusalbrechtice.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Scheinost - Majitel

Mobil: +420 606 911 016

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!