• Detail firmy

Tomáš Rychlík

Základní popis

TommySpeedman - tvorba kvalitních webových stránek a webových aplikací. Vytváření firemních i soukromých webových prezentací. SEO optimalizace, webdesign a kompletní analýzy webu. Webové poradenství.

Adresa

Vysokomýtská 698
534 01 Holice v Čechách

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87946033

Výrobky, činnosti

SEO optimalizace

Kontaktní údaje

E-mail: tommyspeedman@email.cz
WWW: www.tommyspeedman.unas.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Rychlík - Majitel

Mobil: +420 737 445 771
E-mail: tommyspeedman@email.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.