• Detail firmy

Tomáš Růžička

Základní popis

Nabízíme prodej a montáž těchto produktů: garážová vrata, brány, interiérové dveře, vstupní dveře, plastová okna, eurookna, ploty a zábradlí z hliníku.

Adresa

Bohdalov 309
592 13 Bohdalov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76066932

Výrobky, činnosti

Nabízíme prodej a montáž těchto produktů:

garážová vrata, brány, interiérové dveře, vstupní dveře, plastová okna, eurookna, ploty a zábradlí z hliníku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 860 611
E-mail: fashion4sport@centrum.cz
WWW: www.fashion4sport.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Růžička - Majitel

Mobil: +420 603 573 090
E-mail: fashion4sport@centrum.cz
E-mail: vrata.ruzicka@centrum.cz
Další firmy v oboru

BOHEMIO CZ, s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou a montáží plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří včetně příslušenství, jako jsou parapety, žaluzie, rolety či sítě proti hmyzu, dále pak garážových vrat a zimních zahrad. Všechny produkty splňují požadované normy a vyznačují se vysokou kvalitou. Zaměření a cenovou nabídku Vám vypracujeme zdarma. Montáže provádějí pouze odborně proškoleni zaměstnanci.

Altoma HB s.r.o.

Dodáváme a montujeme sekční garážová vrata, průmyslová vrata, závory, pohony pro vjezdové brány, automatické dveře a vchodové dveře. Součástí našeho sortimentu jsou i dřevěná a plastová okna, předokenní rolety, stínící technika a nakládací můstky. Poskytujeme komplexní služby a jsme schopni zajistit odbornou obsluhu nejen našich výrobků.

Svět bran s.r.o.

Provádíme kompletní výrobu, montáž a servis posuvných, křídlových a samonosných bran včetně příslušenství. Zajišťujeme montáže bran s dodáním pohonů a zemních prací. Výrobu a montáž ocel. konstrukcí, balkónových a terasových zábradlí. Nabízíme kompletní zpracování zakázky, zaměření, dokumentaci, návrh, vše na přání zákazníka. Prodej pletiv a oplocení včetně montáže a zemních prací pro oplocení.