• Detail firmy

Tomáš Říha

Základní popis

Projektová a inženýrská činnost ve výstavbě. Vypracování projektových dokumentací. Výkon inženýrské činnosti, a to v celém rozsahu od zajištění veškerých povolení a vyjádření až po kolaudaci.

Adresa

Petra Obrovce 2659
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76533361

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní osoba

Tomáš Říha - Majitel

Mobil: +420 721 962 586
E-mail: riha.stavebni-inzenyring@email.cz
Další firmy v oboru

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.