• Detail firmy

Tomáš Rampák

Základní popis

Provádí výstavbu dřevostaveb v Praze a okolí. Domy stavíme jak v provedení na klíč, tak i libovolném stupni rozestavěnosti. Postaví dům rychle, kvalitně a bez zbytečných starostí.

Adresa

Trubská 64
266 01 Trubská

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75919303
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zabývá se výstavbou rodinných domů po celém území ČR, zhotovení projektu ZDARMA, výstavbu základové desky, přípojky a ostatní práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 262 455
E-mail: r.k.stavbav@email.cz
E-mail: t.stavba@seznam.cz
WWW: www.drevostavbacz.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Rampák - Majitel

Mobil: +420 773 123 112
E-mail: t.stavba@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Kureš - Truhlář

Specializujeme se na výrobu štaflí, žebříků různých dřevěných komponentů pro dům a zahradu. Dodáváme stavební řezivo, provádíme pořez kulatiny.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.